Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki milyen karácsonyi ajándékot...

KaTriinn kérdése:

Ki milyen karácsonyi ajándékot vesz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ki milyen karácsonyi ajándékot nézett ki kedves szeretteinek, barátainak, párjának? :)

Csak kíváncsiságból kérdezem :)


2011. nov. 25. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én semmit :((: megint munkanélkül vok :(
2011. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10/L

Anyunak: Van ilyen szép mintás, csattos fém doboz. Amilyen a mintája, az nagyon tetszett neki. Ha érdekel ára: 620 Ft.


Nagymamámnak 1.-nek: egy teát. Fahéjas narancsos, a kedvence. Ára: 230 Ft


Nagymamámnak 2.-nak:1 szív alakú müanyag dobozt, pici amiben 3 szappan rózsa van, masnival átkötve, zöld színű. Piacon vettem, ára: 100Ft


Apunak: Egy dezodort, az mindig fogyóban van. Ára:400 Ft


Ezen kívül, testvéremnek még nézek valamit (lány). És még csináltam sajátkezűleg otthon szappanokat, ha érdekel, hogyn készül, nagyon egyszerű, akkor leírom. Mindenkinek egy szemet, és üdvözlőlapokat. Ja kihagytam valakiket:


Lány unokatesómnak, 1 éves múlt: 1 oár sárga, egy pár rózsaszín zoknit. Ára:240 Ft összesen a kettő.


Fiú unokatestvérem, 4 múlt: egy memóriakártyát. Ára: 400 Ft


Boldog karácsonyt előre is!


Kolli

=)

2011. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Neked is boldog karácsonyt.


Ára az nem olyan fontos, mert nem magyarországon élek ... csak az érdekel, hogy mi mit gondolt ki ebben az évben:)

2011. nov. 27. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
oké :D
2011. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!