Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teged befolyasolnak a reklamba...

Teged befolyasolnak a reklamban latottak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2009. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Szia!Nem...azaz attól függ,milyen szempont alapján.Például szívesen nézem,milyen új dolgokat dobnak piacra...milyen új termékeket kaphatok fogyasztóként.Megmaradok a realitás talaján,tudom,hogy nem vehetek kápére vadiúj BMW 320-ast.

Viszont nagyon sok ember elcsábul a reklámokban látottaktól,ez naaaaagy hiba.Végülis ezért hozták létre...és bocs érte,de aki olyan buta,azt húzzák csak csőbe,mert megérdemli.

2009. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A reklám az befolyásoló propaganda. Olyan ember NINCS, akire nincs befolyással a reklám. Nem azt mondom, hogy szalad, és vásárol a reklámozott dologból, de azzal, hogy megnézi, ítélni fog, az ítélet pedig már befolyás.


Tehát csak az a reklám nem befolyásol, amelyiket nem nézel meg. Mert amúgy a reklámnak nem lenne értelme...

2009. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én a reklámokat csak szórakozásból nézem, szeretem a poénosakat, amiken nevetni lehet, vagy nagyon szeretem pl cib bankos állatdokit és a nővérkéjét, mert olyan aranyosak :) de a vásárlási szokásaimon nem változtatnak a reklámok, csak azt veszem meg amire nagyon szükségem van, és abból is a legolcsóbbat
2009. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2009. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem

a reklámokat csak azért nézem mert mikor van vmi jó műsör/film a tv-ben akkor tuti hogy bejön a reklám...és addig mit csináljak??hát megnézem de nem különösebben érdekel

2009. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, mindig meglatok valmit aztan el is hiszem hogy az olyan jo es ha tudom beszerzem, ha meg nem akkor sovargok utana. Sajnos ram eleg nagy hatassal vannak a reklamok.
2009. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek reklámot.Ilyen egyszerű.

Egyébként az embert minden információ befolyásolja.

Tudatosan vagy tudattalanul.

2009. máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!