Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El szeretném kezdeni bűvészi...

El szeretném kezdeni bűvészi pálya futásomat ezt hogyan kéne elkezdenem?

Figyelt kérdés

12/F

Elég jó vagyok.


2011. nov. 25. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Tüntesd el a zasszonyt. :)
2011. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én 3 éve bűvészkedek. Nagyon egyszerű: előszőr vegyél DVD-t, vagy könyveket. Emellet ajánlom a Budapest, Bartók Béla úti bűvészboltot is! [link]
2011. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam bűvészkedni tudok van cd meg minden de, hogy kéne, hogy profiban csinéljam.
2011. dec. 19. 15:32
 4/7 anonim válasza:

Készíts magadnak weblapot, írd ki az elérhetőségeidet, szólj ismerőseidnek hogy terjesszék, menyj bűvészkongresszusokra!

Hajrá!

2012. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
gyere le corodini bűvészklubba!!! [link]
2012. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is jó voltam 10-12 évesen. Nekem egy problémám van hogy ezek a komolyabb kellékek amivel tényleg ellehet kápárztatni a közönséget ismerősöket nagyon drágák. Legalábbis nem az én pénztárcámnak lett kitalálva az ára. Ahhoz hogy tudja minimum 200-300 trükköt elég sok DVD illetve kellékek kellenek. PLussz ha még jobban akarod tudni akkor nem árt egy tanár sem. Sajnos én csak hobbiból egyedül tanultam/tanulok bűvészkedni, de a kártyatrükköknél tovább nem nagyon tudtam menni mert a kellékekre nincs pénzem.
2013. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ren-D válasza:
Hát igazából 12 évesen nem sok mindent tudsz kezdeni,mondjuk ki-mit tudon adj elő és akkor talán elhívnak valahova bűvészkedni de komolyabb fellépésekre ennyi idősen biztos hogy nem fognak elhívni.Esetleg streetmagic-elj minnél többet,ennyit tudok ajánlani.
2013. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!