Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek vannak a gyakori kérdése...

Minek vannak a gyakori kérdések, amikor vannak a parasztok, akik lefikázzák a kérdéseket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vannak kulturált válaszolók is. :)
2011. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ilyenek mindig mindenhol vannak.
2011. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó mond az igaz. Úgyis lesznek mindenhol, csak nem kell foglalkozni velük. Ami baromi könnyű lesz ha van barát társaság munka/suli ami leköt, szóval van életed na. Vagy vissza kell pofázni, de általában megteszi ha csak leszarod és tovább mész.
2011. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondolom ert ilyen lefikazos atocitas mostanaban ezert is a kerdes. Volt reszem ilyesmiben es tudom hogy egy-egy paraszt eltudja venni a kedvet az embernek a forumozastol. De okosan kell kezelni es a rossz velemenyek felett el kell siklani,egyszerüen nem kell figyelembe venni.
2011. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Neked milyen kérdésedet fikázták le?
2011. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az ilyen emberek, csakis önmagukat minősítik! Egyszerűen rászabadultak a netre, mert elnyomják őket otthon, suliban, munkahelyen, itt pedig büntetlenül, álnév alatt élhetik ki beteges kényszerüket! Nem kell foglalkozni velük, hiszen az okoz nekik kielégülést, ha azt látják, elérték a céljukat!
2011. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Minek tesznek fel egyesek gyagyás kérdéseket? Meg olyanokat, amit meg lehet találni az interneten, vagy olyat, amit pld. az orvostól vagy hivatalos helyről kellene megkérdezni?

Na persze vannak értelmes kérdések is, meg amikben tényleg tudnak segíteni a válaszolók.

2011. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Azért vannak gyakori kérdések, mert ha jön 10 válasz, amiből 9 idiótaság, de 1 válasz jól használható, komplett, megbízható, akkor messzemenően megéri elolvasni azt a 9 marhaságot is.
2011. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szórakoztató nem lenne benne, ha mindenki normálisan válaszolna :-) Bár én személy szerint mindig normálisan válaszolok, de bevallom néha szórakoztatnak az idiótaságok.
2011. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

ááá végre találtam egy hasonló kérdést amit feltettem én is :D

Amm.. ezt figyeld.. itt is vannak hozzászólások :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__2433320-..

2011. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!