Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy adhatja a Discovery a...

Edward Cullen ® kérdése:

Hogy adhatja a Discovery a nevét egy olyan műsorhoz mint a szellemjárás?

Figyelt kérdés
Elképesztő ,h vannak ilyen sötét emberek akik beveszik az ilyen műsorokat. Számomra egyszerűen irritáló ahogy látom ,h hogyan próbálják hülyíteni az embereket. Miért van erre szükség?
2011. nov. 26. 22:22
 1/7 Stella90 ***** válasza:
én imádom a szellemjárást, az állati kísérteteket, meg a szellemlabort...olyan jókat szoktam nevetni :D szerintem vicces műsorok...
2011. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez dokumentumfilm. Ha nem hiszel benne minek nézed? Engem meg az olyan emberek irritálnak, mint Te... Okoskodó, tudálékos, nagyképű...
2012. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem dokumentumfilm, hanem csalás.
2012. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ott a pont. :)
2012. márc. 3. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ti hülyék vagytok ehhez, és nem volt még ilyesféle tapasztalatotok, akkor az már nem is igaz? Akkor gondolom a holdon sem járt ember, meg az űrben sem.
2012. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha ezek a történetek nem is igazak, akkor mi van? Szerintem jó sorozat. Ezerszer inkább ez, mint a barátok közt című szar.
2012. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Meg a Discovery is egy nagy kalap sz.r az utóbbi időben. A tököm se kíváncsi a félkegyelmű autókereskedőkre.
2012. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!