Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja, hogy twiligt4...

Ki tudja, hogy twiligt4 hajnalhasadás második rész tartalma mi lesz?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok és nem tudom sehol se megtalálni :)
2011. nov. 27. 10:08
 1/3 anonim válasza:

tudod, van egy olyan lehetőség, hogy könyv ! :D

de gondolom, te egy tipikus olyan vagy h rosszul vagy a könyvektől, főleg h ha vastagok :) de írj nekem privát üzit és elmondom nagyjából a lényeget.

2011. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom van olyan,hogy könyv :D de nem tudom beszerezni és nincs kedvem olvasni se mert a sulihoz meg ahhoz +3 vastag könyvünk is van olvasni!
2011. nov. 27. 13:12
 3/3 anonim válasza:
Nah hát nagyon lényegében annyi h ugye megvan reneesme (nessie) és elmennek vadászni bella,jacob,nessie és meglátja őket Irinia(a Denali-klánból neki volt a párja Laurent)és azthiszi h Edwardék gyereket változtattak át és elmegy a Volturihoz mert TILOS gyerekeket átváltoztatni mert h ők még nem tudják titokban tartani.Aztán a volturi harcot indít a cullen-clan ellen alice és jasper kiválnak és elmennek az amazonasba ott találkoznak 1 félvérrel de közbe a család többi része az meg vámpírokat gyűjt tanuskodni h nessie félvér és h milyen gyorsan nő stb. Persze ezeknek a vámpíroknak vannak képességeik nem is kicsik Bellánál is terjesztik a pajzsát és a végén a harcba Bella lesz a megmentő a pajzsával bekeríti magukat és így se Jane és semmilyen más volturi tagjának a képessége nem hat rájuk aztán végülis betoppannak Alic-ék a félvérrel és Aro megkönyörül.Aztán a végén Bella megcsinálja h Edward tudjon olvasni a gondolataiban jah ez már a hálóba van és Edward állandóan megzavarja mert vagy megcsókolja vagy hozzáér és így visszalökődik a pajzsa.
2012. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!