Ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz kellene mennem (15 vagyok), de ott lent..szóval nem szoktam borotválni. Mondhatnám azt is, hogy original...szerintetek nagyon gáz úgy az orvos előtt és egyébként is?
2011. nov. 27. 12:05
 1/5 dirtboy ***** válasza:
ezt könnyen tudod orvosolni és máris nem kell aggódnod amiatt mit szól majd a nőgyógyász.
2011. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a nőgyógyász nem azt nézi, hogy szőrös vagy-e vagy nem. hidd el, ő már mindenfélét látott. de ha kellemetlen neked, akkor inkább borotváld le
2011. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az mindegy,hogy originál,de tiszta legyen.Nincs azon szégyellni való.
2011. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stella90 ***** válasza:
100%
szerintem sincs ezen semmi szégyellnivaló...gondolhatod mennyi gusztustalan gombás retkes dagadt punciban volt kénytelen turkálni...nem hiszem, hogy egy kis szőrtől undorodna...
2011. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi szégyellnivaló, sőt! Nőgyógyász ismerősöm szerint ma már szinte mindenki borotválja, ezért igazi felüdülés, ha végre láthatnak egy jó szőrös puncit.
2011. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!