Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak a lányok szeretik...

Miért csak a lányok szeretik a lovaglást? Miért ciki egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Nekem ez eléggé kínos, mert én fiú vagyok, de idegesít, hogy mindenki lányosnak nevezi. Nem tudom ki fejlesztette ezt így ki, pl tényleg ilyen "pónilovak" vannak kislányoknak, engem meg állandóan ezzel szekállnak! Szerintetek ez miét ciki?
2011. nov. 19. 19:25
 1/8 anonim válasza:
74%
Szerintem egyáltalán nem ciki sok férfi volt már a középkorban is, meg a zsokék is általában mind férfiak. :) Ne foglalkozz velük nem értenek a lovakhoz... :P
2011. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
én konkrétan életembe nem halottam olyant hogy ciki a lovaglás,de ha így bele gondolok mélyebben tényleg egy jó csaj jut eszembe ahogy lovagol rajtam,és valahogy egy férfit el nem tudnék képzelni magamra lovagolni.
2011. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazad van első, én is tudom ezeket, éppen ezért nem értem. Meg én jártam lovagolni még kiseb koromban és 90%-ban lányok voltak, az akkor meg még kellemetlenebb volt. Most is egy barátommal beszéltem, akivel még soha ezelőtt Azt kérdeztem, hogy ő szereti a lovakat, mire ő azt mondta, hogy szerinte eléggé lányosak, meghogy a lányok szeretik. Nekem ezzel nincs bajom, csak akkor idegesítő, amikor mindenkinek ez jut eszébe róla. Amúgy még az nem világos, hogy ez miből alakult ki... régebben valóban szinte csak férfiak lovagoltak!

Utolsó meg nagyon humoros vagy, de tényleg. Hiányzott a kommented!

2011. nov. 19. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:

figyu abszolút nem humornak szántam.

szerintem 30 alatti korosztály 50%ának a szexpóz is eszébe jut ha lovaglás a téma,pláne ha nőt látnak lovagolni akkor még magasabb a szám,és szerintem sok köze van ennek a ténynek ahhoz hogy féfiakban felmerül az hogy ciki a lovaglás,aztán ha nincs igazam hülye vagyok és kész.

2011. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
engem miért nem cikiznek?
2011. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad


Jah végülis igazad is lehet.


trollface:

mondjuk mert normálisak például?

2011. nov. 20. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Most így hirtelen egy dologra tudok gondolni ami miatt ciki lehet: A lónak nagyobb van, és büszkén mutogatja :)
2011. nov. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AM33 válasza:
100%

Igaz, sok lány lovagol, de egyáltalán nem ciki, ha fiú is űzi ezt a nem mindennapi sportot. Légy büszke arra, hogy te is a lovasok közé tartozol, hogy olyan élményeket élhetsz át, amit sok ember álmodni sem mer.

Egyébként azt hallottam, hogy a lovak körüli teendőket a lányok szívesen vállalják, mert az anyáskodás bennük van.

Ha az oktatód, vagy edződ férfi, talán több magyarázattal is szolgálhat.

2011. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!