Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt álmodtam, hogy egy idegen...

Azt álmodtam, hogy egy idegen fickó elkap az utcán. Ez elgondolkodtatott: mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szóval félek egyedül az utcán járni, mert follyamatosan az jár az eszemben, hogy mindjárt elkap valaki, betesz a kocsijába, és akkor soha többé nem látom a családomat. Mit kell tenni, ha ez tényleg bekövetkezik?
2011. nov. 30. 10:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 11/l
2011. nov. 30. 10:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Első sorban megelőzni kell. Mindig azt az utat válaszd, ahol több ember jár, még ha hosszabb akkor is. Ha későn kell haza menned, (főleg így télen korán sötétedik) inkább hívj fel valakit, aki elmegy érted. De a legfontosabb, hogy a szüleidnek meséld el a félelmed és biztos kitalálnak valamit, hogy nyugodtabban járkálhass az utcán.
2011. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Stella90 ***** válasza:
ha elkap, sikíts, ordíts, harapj, rúgj, karmolj, kapálózz tiszta erődből...
2011. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy ismerhetem fel, ha valaki "kifigyel" engem az utcán?
2011. nov. 30. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk pl tökönrúgod :)

Van 2 sztorim is akiket megpróbáltak így elrabolni, elmeséljem?

2011. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha, kíváncsi vagyok :)
2011. nov. 30. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Ok,

1. Pesten az utcán kb 10 év körüli fiút akartak elrabolni úgy hogy megálltak mellette kocsival és be akarták rántani, de az anyja ott volt és gyorsan utánna nyúlt és nagy nehezen kitépte a kezéből. Mivel elég forgalmas helyen volt így inkább visszaszállt a támadó és elhajtottak de még kiszóltak neki hogy úgyis elviszik.


2.

Nemrég történt, egy 14 év körüli lányt akartak elrabolni egy faluban, vele nem volt senki sőt egy kihalt utca volt nappal. Ő úgy menekült meg hogy tökönrúgta a rablót és így volt ideje elfutni, de az már nem is ment utánna hanem egy kocsiba beszállt és elhajtott.

2011. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Vannak ezek a spray -k, amik csípik a támadó szemét. Azok hatásosak?

2011. nov. 30. 15:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem igen mert nekem van aztán egyszer fújtam belőle kicsit zárt térbe és eléggé mart pedig nem is közvetlenül magamra fújtam. Ki is kellett mennem mert nem birtam ott maradni.

Viszont nem mind1 hogy milyet veszel mert elég sokféle van, érdemes 2-őt venni 2 különbözőt, ilyenkor télen kabát zsebbe jól elfér. Meg előtte érdemes gyakorolni vele, hogy élesbe merd használni és jól tudj célozni

2011. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!