Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlana nekem valaki otthon...

Rubi07 kérdése:

Ajánlana nekem valaki otthon végezhető munkát gyes alatt? Gödöllői vagyok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ehhez azért jó lenne tudni azt is, hogy mihez értesz, mit tudnál csinálni. Mert ha például beszélsz nyelveket, akkor a fordítás egy jó dolog, vagy akár fogadhatsz magántanítványokat is. Esetleg ha vannak olyan témák, amik érdekelnek és tájékozottabb vagy bennük, akkor körülnézhetsz az azokkal foglalkozó netes portáloknál, hátha valamelyikük keres cikkírót (de ha nem keresnek, akkor is jelentkezhetsz, mert ha jól prezentálod magad, lehet, hogy adnak egy esélyt). Aztán van még úgynevezett adatrögzítés is, amihez elvileg csak gépelni kell tudni, bár erről én is csak úgy hallottam, közvetlen tapasztalatom nincs róla, nem tudom, hogy megy, de érdemes lehet utánanézned.


Aztán, mi van még... Ha esetleg van valami kreatív készséged, azt is hasznosíthatod; készíthetsz mindenfélét (illetve nyilván konkrétan azt, amihez értesz, bármi is legyen az), és árulhatod őket pl. Vaterán vagy apróhirdetéseken keresztül.


Hát hirtelenjében így ennyi jutott eszembe. De ha még több lehetőség is érdekel, akkor ajánlom a következő blogbejegyzés végén meghivatkozott linket: [link]

2011. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2011. dec. 1. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, remélem, sikerül előrébb jutnod. :)
2011. dec. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!