Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyesek miért tudnak folyton...

Egyesek miért tudnak folyton (mindig minden körülmény között :D) tökéletesen kinézni?

Figyelt kérdés
Hajuktól kezdve a cipőig minden. :\
2011. nov. 30. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen en is sokat gondolkodom :)).. nem tudom :P
2011. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stella90 ***** válasza:
még nekem sem sikerült rájönnöm, de amerikai tudósok már nagy erőkkel keresik a választ...egyébként én sem tudom elképzelni, hogy ezek hajnal 4kor fent vannak, hogy hajat mossanak + egyenesítsenek meg sminkeljenek...anno suli előtt 20 perccel keltem...
2011. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pert k*ák.
2011. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Véleményem szerint bárhova megy is az illető az előtt bő 30perccel készülődik.
2011. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez minden nap átfut az agyamon nekem is, ahogy látom a sok p*csát meg páwát :D

Pénz pénz pénz a válasz mindenre

2011. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egy igényes srác vagyok, nem pávafiú. Nos ha gondolod leírom Neked miben rejlik a titok!

Nos a hajam olyan mint Sean Paul-nak a Got 2 luv u klipben...ez hajfüggő, nálam úgy kell kezdeni, hogy vasalás... Na de elejéről. !

1: Shower! Tusolok, fogat mosok alaposan, kb 15 perc.

2.: Fragrances! Deostift, spray, kézkrém, parfüm...kb 2 perc

3.: Clothes! Számoljuk úgy, hogy ki van vasalva, ki van választva minden előre. Farmer, öv belefűz, nyaklánc, óra, karkötő, póló, mellény, zokni, cipő: kb, 8 perc.

4.: Clean! Cipő, minden utcára kilépés alkalmával kitakarít, hintőporoz, nadrág szárára ráigazít: kb 6 perc.

5.: Your hair is Fresh! Ahogy említettem, vasal, azután első lépésként hajkrémet felvisz...ez ad egy formát, amitől szálas lesz. Erre a got 2b hajpor, higy tartson ha belenyúlsz...harmadik lépés a fény miatt 12-es taft /ragasztó-stíl/. Már fénylik és mint a szikla. Erre a mégfényesebb hajlakk, hogy csillogjon-villogjon - nálam 35 perc!

Igen, és ez minden nap! Kemény pofonokat kap a hajam, de ápoltatom kellően, bár a fodrászom sírógörcsöt kapott mikor ezt elmeséltem neki! :) A barátnőm állandóan sír a fürdőszobáért, de imádja hogy adok magamra! Éles kontrasztok :) Tehát ez összesen ha jól számoltam, 66 perc. Ezt csak annak találták ki akinek ideje mint a tenger :) Jó készülődést! ;)

2013. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!