Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ha rossz településnév...

Mi van ha rossz településnév került a csomagra?

Figyelt kérdés
Elsőbbségi levélcsomagként küldték nekem a csomagot, a nevem, az irányítószám, az utca, házszám mind stimmel, csak a város nem, azt mondták, hogy visszamegy a feladóhoz, mivel rossz a cím, 2 hete adta fel, még mindig sehol sincs, állítólag a posta is hibás, mert először az irányítószámhoz kellett volna küldeni, de nem oda küldték. Na, most mi van ilyenkor, kezdek aggódni, hogy eltűnt?! (ezt a postán érdeklődtem, szóval nem írjátok, hogy érdeklődj a postán)
2011. nov. 30. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én annak a településnek a postahivatalát hívnám fel, amit a csomagra írtak.
2011. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs külön telefonszámuk, néztem mindenhol, csak egy ügyfélszolgálati szám van, és onnan továbbítanak mindent. Panaszt már tettem e-mailbe, jött a válasz, hogy "ez nem egy gyors folyamat" könyörgöm 2 hete elküldte, nem igaz, hogy látták, hogy rossz, visszaküldik, ő feladná újra jó címmel, ennyi lenne, 1 hét minimum, lemegy a holnap, és már a 3. hét, hogy se híre se hamva a csomagnak.
2011. nov. 30. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hogy irányítószám szerint kézbesít a posta,ez hülyeség!Gondolj csak bele:az irányítószámot előbb elírod mint a településnevet!

Ajánlva adták fel?Ha nem akkor nem tudod kerestetni!

Melyik településre ment?Ha megírod megmondom neked a telefonszámát ahol érdeklődni tudsz (mert minden postának van).Ha nem ajánlva adták fel és azon a településen is van ugyanolyan utca és házszám akkor simán lekézbesítették oda.

2011. dec. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem találják a csomagot nyilván abban a városban is van olyan utca házszám ami a csomagon volt és átvette a kedves ottani lakos az szívás,de nem hiszem hogy itt a gyikon hamarabb kapsz segítséget mint a postán,és olyan sincs hogy egy postahivatalnak nincs telefonszáma,milyen településről van szó?
2011. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!