Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a brit skins...

Mi a különbség a brit skins és az amerikai skins között?

Figyelt kérdés

A helyszín és a szereplőkön kívül?

Szóval a forgatókönyv ugyanaz?



2011. dec. 1. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Amerikai skins gyenge, humortalan, igénytelen. Az amerikait láttam csak. De tervezem , h megnézzem a brit skins-t.
2011. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Brit skins az eredeti. Eredeti alapotlet, eredeti forgatokony, eredeti karakterek.

Amerikai skins: az angol sorozat sikeren felbuzdulva ok is elkeszitettek majdnem ugyanazt a sorozatot. De a szereplok csak utanzatok vagy pedig szerintuk jobbak, eladhatobbak. Az amerikaiak sorozata jobban eroltetett. Az angolok humora egyedik es a hangulat is teljesen mint a megszokott 'alomgyare'.

2011. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én csak a brit összes sorozatát néztem még, és kiváncsi vagyok hogy az amcsi sorozatban ugyanazokat mondják egymásnak ugyanugy közelednek a másikhoz stb ..

mert a brit nagyon tetszett, csak ajánlani tudom, és most akarom megnézni majd az amcsit is :D

2011. dec. 23. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!