Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ekkora bűn, ha valaki...

Miért ekkora bűn, ha valaki csúnya?!

Figyelt kérdés

Számomra felháborító és nevetséges, amit ma művelnek a külsőségek körül. Sohasem értettem, miért kell a másikat

ilyen szinten elítélni csak azért, mert szerencsétlen

nem olyan tökéletes, mint a legtöbb hiú ember.


Bár nem mintha ők azok lennének, csak azt hiszik, mert ők

jobb arccal rendelkeznek, ők mindenbe beleszólhatnak,

ők mindent kritizálhatnak. Nem? Legalábbis ezt vettem

észre.


Én személy szerint sosem voltam külső-párti, nekem édes

mindegy hogy néz ki az illető, csak legyen magához

ápolt és igényes, ennyi. A többi nem érdekel.

Ésss persze, ami a legfontosabb, ami egy külsőt emel

az a belső tulajdonság.. amit egy kevély ember nem ismer!


Elhiszem, hogy jobb ránézni egy szépre, de ha Ti csúnyák

lennétek, Ti hogyan küzdenétek meg ezekkel a napi problémákkal, ami egy csúnyát éri?! Mint a korlátozott kapcsolatok, az emberek lenézése, a rossz bánásmód, a folytonos ellenszenv.. stb.?!


Én minden embert emberinek látok, ha csúnya csúnya,

ha szép szép. De igazából nem látok senkit sem úgy

igazán visszataszítónak, mint ahogy egyesek! Minden ember

normál kinézetű a maga módján. Ennyi.


Várom válaszaitokat! Lehetőleg normál, sértés nélküli

hangnemben, és főleg azok írjanak, akik nem a tükör

előtt állva egész nap azt nézik hogy áll a hajuk...


...köszönööm!!


2011. dec. 2. 04:23
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és még majd elfelejtettem! Nem gondoljátok, hogy ez nevetséges, mások azzal küzdenek, hogy hogyan vegyenek ételt, betegek, meghal a párjuk, anyjuk, a gyerekük.. stb.,

nem gondoljátok, hogy ez szégyen?! Addig örüljetek, míg a külsővel tudtok ennyit foglalkozni!


Számomra a külső, csak egy külső. Magától értetődő, hogy nem hízunk el, és ápoljuk magunkat, igényesek vagyunk. Nem? Ezt mondani kell? :S A többi genetika.. na cső!

2011. dec. 2. 04:28
 2/5 joe90210 ***** válasza:
Igazából szerintem az embereket a megfelelni vágyás hajtja.Az,hogy milyen a megítélésük,mit gondolnak róluk a többiek,és ha valami ezzel ellentétesnek látszik,azt kirekesztik,mert úgymond nem átlagos.Most mennem kell dolgozni,de később szivesen beszélgetek veled erről.További szép napot.
2011. dec. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, szépségfasizmus van az egész nyugati világban. Keress olyanokat, akik hasonlóan gondolkoznak, mint te, a többieket meg szard le. A világot nem tudod megváltani, ki van ez találva, hogy így lehet a legnagyobb profitot megtermelni és elidegeníteni egymástól az embereket.
2011. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 joe90210 ***** válasza:
Itt vagyok ismét.Szóval azt is mondhatnánk,hogy mindenki különleges,egyszóval senki sem az.Én sem vagyok egy Adonisz,régen velem is megesett,hogy összejöttem egy lánnyal,és amikor az anyja meglátott,még a száját is elhúzta,tudod,mint amikor másra számít az ember.Aztán pár nap múlva szakítottunk is...De így 30-on túl már hozzászoktam ahhoz,ahogy a nagy átlag tekint rám,viszonyul hozzám ismeretlenül is.Nekem például sok haverom van,de akire azt mondhatnám,hogy igaz barát,olyan egy sincs.De boldog vagyok,mert megtaláltam életem párját,az igaz szerelmet,akinek nem a külsőség számít,hanem a belső értékek.Az embert a tettei teszik naggyá.Légy türelmes az emberekkel,de aki bunkó,azt taposd el.Hidd el,ő is megtenné...
2011. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, nagyon örültem neki! Örülök, hogy ezzel a gondolatmenetellel nem vagyok egyedül, és van még kire számítani ez ügyben! Sokmindenben igazatok van, de mikor bizonyos helyzetek úgy érik az embert, mint a villámcsapás, elég nehéz áthidalni felette és megemészteni, és ilyenkor mást se csinálsz, mint azt kérdezed, miért pont te.. stb.. borzasztó!!

2011. dec. 3. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!