Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozom órákon. Mit csináljak?

Unatkozom órákon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
már év vége felé tartunk, és nagyon unom az órákat, mert sz@rt sem csinálunk, csak ülünk, és kussban kell lenni, mert felelteti a tanár a rossz tanulókat. én jóvagyok, már megvan az évvégim. nincs valami tipp, hogy mi a f*szt csináljak? a rajzoláson kivül nekem nemsok ötletem. -.-
2009. máj. 14. 10:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Légy rossz tanuló és ilyenkor lesz mit csinálnod xD

Vagy inkább mobilozz vagy valami, beszélgess, ülj a leghátsó padba, esetleg kérd meg a tanárt hogy engedjen el (minket el szokott ha már van jegyünk...)

2009. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Tanulj meg kulturáltan kifejezni magadat.
2009. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Olvass, sakkozz, köss, horgolj, gyöngyfűzz, origamizz, írj verset, satöbbi.....
2009. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a tanárodtól és persze a szüleidnek is vesd fel a problémádat, hátha ők jobb javaslatot tudnak adni, mint mi.
2009. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer egy 4 emeletes kártyavárat építettem a hátsó sorban a padomon. A terem minden pontjárol lehetett látni, mai napig csodálkozom hogy nem küldtek ki...


Én a helyedben figyelném a felelőket, mindigis figyeltem mert érdekes. Ha minden kötél szakad akkor vigyél könyvet és olvass, nyomtass ki vicceket vagy olyan dolgokat amik érdekelnek.. de ennyire azért nem lehet unalmas...

2009. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én rejtvényt fejtettem. :)
2009. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Anno mi is meg tudtuk oldani, ma pedig már hi-tech van ahhoz képest, ami nekünk volt. Mi torpedóztunk meg amőbáztunk unalmas órákon, akkor még nem volt mobiltelefon ( általános iskolában), de újságok már akkor is voltak, amiket lehetett olvasni. Ma pedig már van mp3 lejátszó, sőt hordozható médialejátszó, mobiltelefon. Nézhetsz mobilon filmet, lehet játszani rajta, a lehetőségek korlátlanok. Sőt akár netezhetsz is egy jobb mobilon.
2009. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
keresztrejtvény. én is mindig azt csináltam:D
2009. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
kispárna, és alvás
2009. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is a keresztrejtvényre szavazok. Ugyan nem évvégén, de az unalmas órákon, mindig azzal éltem :)
2009. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!