Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a Paypal jelszav...

Elfelejtettem a Paypal jelszavam. Tippek?

Figyelt kérdés

Nem tudom a jelszavam és a jelszó emlékeztetőmet sem. Van egy másikút, amikor IBAN számot kér, de nem fogadja el sehogysem :S

Van esetleg valaki aki már megoldotta így?


2011. dec. 2. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
irsz egy mailt, és megoldják!
2011. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kártyaszámodat kéri, nem az iban számot vagy nincs hozzá csatolva bankkártya?
2011. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt tudod megoldani:


[link]

2011. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt írja az IBAN-t kéri, nem tudom, hogy a kártyát hozzácsatoltam-e, de a bankszámlát biztosan (épp ezéret nem tudok új fiókot létrehozni, mert ehhez van csatolva a számla)


Aki a linket küldte, nekem ezt írja:


Sorry — your last action could not be completed


If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.


If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.


If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again.

2011. dec. 2. 13:47
 5/5 anonim válasza:
én is ezzel küzdöttem most és VÉGRE megtaláltam a megoldást: az IBAN-hoz a számlaszám utolsó 16 karakterét kell beírni és akkor fogadja el, legalábbis nekem igy sikerült!
2012. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!