Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan emberrel, aki volt már kómában, öntudatlanul, v rákötve egy gépre, de visszatért a kómából? Hogy élte meg? Emlékszik az így töltött időre? Álmodott? Meghalt, vagy élt? Talán más világba került, vagy. Mi történt közben?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 22:24
 1/3 Szimpor válasza:
Erre engem is érdekelne válasz...
2011. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerem, tatám az, ha jól tudom 1-2 évig volt kómában, elütötték és otthagyták télen hajnalban. Azt mondta, hogy nem emlékszik semmire, még arra a napra se, amikor történt a balesete. Nekem csak annyit mondott, hogy "olyan volt mintha végig aludtam volna", nem tudom, hogy ezzel nyugtatni akart-e vagy így érezte. De majd még jobban kifaggatom. Bocsánat, hogy nem volt hasznos..:D Csak gondolom leírom.
2011. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én ismerek. Több, mint 5 évig feküdt kómában és számára az az idő teljes mértékben kiesett. A kómát okozó balesetre sem emlékezett az agyrázkódás miatt. Nem tudta egyáltalán, hogy került be a kórházba. Természetesen nem halt meg közben, életben tartották végig. Az orvosok le akarták kötni, mert azt mondták, hogy ennyi idő után szinte 0 az esély, hogy valaki visszajöjjön, vagy ha mégis, akkor is súlyos agyműködés csökkenéssel. Végül magához tért, semmi baja a gondolkodással, sőt nagyon okos ember. Járni újra kellett tanulni, meg ilyen apróságok, de szerencsére semmi baj. Azóta rég felépült. De mind a mai napig nem emlékszik a baleset és az ébredés közti időre.
2011. dec. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!