Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elhagytam egy csekk befizet...

Ha elhagytam egy csekk befizetési bizonylatot, de szükségem lenne rá, akkor azt ki tudom kérni valahonnan, hogy azt én ténylegesen befizettem?

Figyelt kérdés

2011. dec. 2. 23:10
 1/4 zkriszti3 ***** válasza:
Ahova befizetted kérsz egy másolatot.
2011. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de h ennek már lassan 1 éve, és nem emlékszem arra , hogy mikor kaptam csekket?:S:S
2011. dec. 4. 14:23
 3/4 A kérdező kommentje:
annyia lényeg, h kaptam egy csekket annoa suliban mert 3x mentem utóvizsgázni, megkaptam a csekket,befizettem a postán, ugye kaptam róla egy bizonylatot, és most kaptam az egyetemről egy értesítést h azta bizonylatot kéne bemutatnom amit anno kaptam, hogy tudjak menni vizsgázni... na most az nincsen meg, és ilyenkor mit kell csinálni, ennyi a történet...
2011. dec. 4. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha semmi konkrétra nem emlékszel, az baj. Egyébként menj be oda, ahová befizetted, keress egy szimpatikus ügyintézőt, és sírd el neki a bánatodat. Minél több konkrét adatot gyűjts össze, írd fel szépen, igyekezz kedves lenni, és bízz benne, hogy megesik a szíve rajtad, utánanéz, hogy bejött e a pénz, és ad egy igazolást.
2011. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!