Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyeneket hol lehet venni...

Ilyeneket hol lehet venni (rendelni a neten)? És mennyibe? Szeretném gyűjteni őket

Figyelt kérdés

Szóval az ilyen üveg kristályok, az ilyenek : [link]


ilyen alakúak főleg és kb tenyérnyi nagyságú, szóval nem az a nagyon pici.....


Ilyeneket hol lehet venni? (vagy ink rendelni a neten mert kisvárosba lakok) És mennyibe??



Neve esetleg??


Mert kerestem de egyszerűen nem tudom hogy mi a neve, egyedül amerikai honlapokon találtam de onnan meg nem rendelek....



Rem valaki tud segíteni!! Fontos lenne!:)



Köszi!


2011. dec. 3. 11:55
 1/8 A kérdező kommentje:

Még 1 kép róla :)


[link]



(persze ezek üvegből vannak....azért gondolom h nem lehet annyira drága ha üveg...:/ remélem...mondta vki hogy egy vásáron látott ilyet és egy tenyérnyi (azaz nem kicsi) kb ezer FT volt...:/)


De nagyon szép színesek!

2011. dec. 3. 11:57
 2/8 A kérdező kommentje:
(megjegyzés : a chaos emerald nem a neve...)
2011. dec. 3. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
ebayen keresd esetleg glass crystal neven
2011. dec. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak hogy dollárért nemigen venném meg
2011. dec. 6. 06:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de lehet hogy talalsz kinait es bar Hong Kongbol egy honap mig megerkezik, valoszinu fillerekbe kerul. En egy csomot dolgot vettem parszaz forintert hong kongi eladoktol, es ok altalaban free shipping, azaz ingyenes postadijat adnak, csak korul kell nezni :)
2011. dec. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ebay-en?:D
2011. dec. 6. 06:37
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, ebayen szoktam venni pl toltheto elemet, telefonhoz auto toltot, usb kabelt. Ilyen dolgokbol nem szamit a "marka", jo a kinai is es meg olcso is raadasul (csak eleg sokaig tart amig megerkezik).
2011. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. Találtam is de mi az a PayPal?

Biztonságos?


Amúgy amit láttam az Nagy-Britanniából érkezne :/

2011. dec. 7. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!