Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon hangos a zene az egyik...

Nagyon hangos a zene az egyik szomszédnál ( nem tudom hol; penel) kihívhatom a rendőröket? Hajnali fél2 van. Bár szombat, de negem zavar. és ha felhívom őket, akkor mit mondjak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 01:35
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és ha valaki olvassa: ilyenkor vanm vbalami helyi rendőr szám amit hívni kell , avgy mehet a 107? :D
2011. dec. 4. 01:37
 2/7 anonim válasza:

Jó estét kívánok! XY vagyok, és szeretnék bejelenteni egy hangoskodó szomszédot, aki már XY ideje zavarja az éjszakai pihenésem. Tudnának esetleg intézkedni ez ügyben? A cím Xy.

Erre kapsz egy választ, ami valószínűleg pozitív lesz, mert ha csak nem dec. 31-éről van szó, csendháborítás a dolog. Kijönnek lecsekkolják a dolgot, intézkednek, de nem garantált, hogy miután elmentek, minden rendben lesz. esetleg ha igen, akkor pár napig aztán folytatódik. (attól függ, hogy értelmes-e az illető?) esetleg mielőtt rendőrt hívsz próbálj meg beszélni a szomszéddal.

2011. dec. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
107 mehet. de csak ha tényleg rendszeres!
2011. dec. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom hogy mehet a 107, nyugodtan hívd, 10-11 től, nem tudom pontosan nem szabad hangos zenét engedni, csendháborítás!
2011. dec. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres, de ilyen hangosan soha ne halgassanak zenét éjfél után Szilveszter kivételével, mert ez nagyon durva.. hívom a rendőröket köszi mindnekinek:)
2011. dec. 4. 01:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és próbáltam volna beszélni a szomszéddal, kimentem a lépcsőházba, de nem hallottam meg az ajtókból, hogy honnan jön.. Viszont ha kimegyek a konyhába ott meg ordít a zene gyakorlatilag. Emiatt félek is, hogy ha felhívom a rendőrséget, és kijönnek, akkor ők se találnak semmit és hagyják az egészet.
2011. dec. 4. 01:59
 7/7 anonim válasza:
nincs mit. sok sikert, és jó pihenést!
2011. dec. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!