Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sims 3 nem tüntet csak úgy...

A Sims 3 nem tüntet csak úgy el valamit?

Figyelt kérdés
Mert volt egy Hatalmas űrsziklám a kertemben, és most nincs ott. Vagy én adtam el, vagy a játék tüntette el. A játék el tud tüntetni csak úgy magától dolgokat, A Simem eszköztárában sem volt.
2011. dec. 5. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja a "A játék el tud tüntetni csak úgy magától dolgokat" mondat végén kérdőjel lett volna XD
2011. dec. 5. 18:50
 2/7 anonim ***** válasza:
ha valami csaláskódot használsz akkor eltudnak tünni a dolgok :S:D
2011. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A titkos kód meg a motherlode kód miatt is?
2011. dec. 7. 15:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljon valaki!! Hogy lehet megakadályozni, hogy ne tünjenek el dolgok? Azon kívül, hogy ne használjak kódokat.
2011. dec. 9. 15:28
 5/7 sam02 válasza:
Igen a csaláskódok is sokat ronthatnak a helyzeten...Nekem van olyan mikor a titkos kódot használom akkor a simem láthatatlanná válik + még irányítani sem tudom...Én ilyenkor ami még menthető azt elmentem és új játékot kezdek....:S
2011. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Játszok már vagy másfél éve a Sims 3-al, de magától nem tűnt még el semmi sem. Pedig használok kódokat bőven, és külön letöltött dolgok is vannak benne. semmi baj vele ennek ellenére.
2011. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sam02: asszem, erre van egy kód: resetSim

Pl.: resetSim Nomémi Kiss

Köszi a válaszokat

Asszem, azt a sziklát eladtam :D

2011. dec. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!