Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olcsó, ELŐRE UGRÓ, rugós kés?

Olcsó, ELŐRE UGRÓ, rugós kés?

Figyelt kérdés

Egy hommade barkácsoláshoz kéne ilyenfajta kés. Nem kell hogy erős legyen, nem gyilkolásra kell :) Tehát bármilyen kínai megteszi, nem ilyen 10-15 ezer forintosra gondolok.

A lényeg, hogy a penge magából a burkolatból induljon ki, és ne szélről pattanjon.

Hol lehet ilyet olcsó verzióban kapni?


2011. dec. 5. 20:16
 1/2 KiLL3r válasza:

Csak nem Assassin's Creed-es pengéhez kéne? xD én espec ahhoz keresek deeeee...európa szinten be van tiltva szóval feketén lehet max szerezni...nézz szét vmi nagyobb piacon, lehet náluk lesz...de amúgy lehet amcsiföldről is hozatni, egy ilyen kés kerül 24$-ba (4-5 ezer Ft)...de a szállítás sajnos 34$ -.-""""" továbbá az is oylan mint az eBay vásárlás...csak bankkártya segítségével lehet megrendelni.

itt a link:


[link]

2012. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 balazs00xx ***** válasza:

én is úgy tudom, hogy be van tiltva

de mégis árulják itthon is őket

[link]

2015. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!