Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány kilóra fogyjak le, hogy...

Hány kilóra fogyjak le, hogy úgy nézzek ki (nagyjából) mint Selena Gomez?

Figyelt kérdés
16 éves, 170 cm, és jelenleg 51 kg vagyok. (lány :P)
2011. dec. 6. 18:36
 1/9 dirtboy ***** válasza:

szerintem már most olyan vékony vagy mint ő,nem bántásból mondom de gomez gebe,abszolút nincs jó alakja,a lába formája valami szörnyű

ne légy olyan mint ő,te már most írtó sovány vagy ne akarj még fogyni mert az egészséged is rámehet és a fiúk/férfiak nem igazán szeretik a gebe lányokat.

2011. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pfff, hidd el nem vagyok sovány :/ Selena Gomeznek meg jó az alakja, sztem... bár.. jajj nem tudom, mindegy. Úgyse tudok lefogyni, sosem. :/
2011. dec. 6. 18:54
 3/9 dirtboy ***** válasza:

nem tudsz átverni sovány vagy,ezzel foglalkozok,testépítéssel,tudom hogy sovány vagy.

170cm hez 51kiló az igencsak sovány.

egyik ismerősom 167cm és 50kiló szóval igen könnyen magam elé tudlak képzelni.

2011. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hupsz :DDD :P ez akkor egy epic fail volt

jó, akkor tegyük fel hogy sovány vagyok... de akkor miért hájas a hasam, meg a seggem... és majdnem összeér e két combom is...

2011. dec. 6. 19:05
 5/9 dirtboy ***** válasza:

nem hájas,valószínű sőt biztos hogy testképzavarod van.

küldhetsz privátban egy képet a hájas területeidről,na jó csak a hasadról mert a fenekedet inkább ne mutogasd senkinek csak a barátodnak.

aztán megmondom a véleményem hogy mi nem stimmel vagy hogy van e egyáltalán gond az alakoddal vagy az adott területtel.

2011. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
milyen igai :D küldtem egy képet...
2011. dec. 6. 19:39
 7/9 dirtboy ***** válasza:

a testképzavarosak nem tudják magukról hogy azok,mint hogy az anorexiások sem tudják hogy ők anorexiásak,váltig állítják hogy nem azok és hogy ők kövérek.

na mindegy térjek rá a képre.

a karod vékony,gond nincs.

a lábad vékony gond nincs.

a hasadon amit írtál kitüremkedés az nem zsír hanem a gyomrod,nagyon vékony vagy és látszik a hasfalad vagy gyomrod íve.

zsír minimális lehet a hasadon.

továbbra is tartom hogy abszolút nem kell fogynod.

egy jó kis étrenddel és edzéssel sokkal jobb alakod lehetne mint selenának.

selena nem tudom hány éves azt hiszem 16-17 de kb. olyan teste van mint egy 12évesnek,ez a baj vele.

ne akarj ráhasonlítani mert nem nyerő az alakja.

2011. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igazából nekem is küldhetsz képet,azért megnézném mit nevezel te "dagadtnak"...
2011. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Stella90 ***** válasza:
legyél anorexiás, és növeszd meg a fejed nagyra...a méreteid alapján gebe vagy, és azt bizony nem szeretik a fiúk...hidd el undorodnak tőle...csak az olyan kis b*zik nek...pl emósok és társaik...
2011. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!