Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől férfi egy...

Szerintetek mitől férfi egy ember?

Figyelt kérdés
Mi az a tulajdonság, aminek meg kell lennie ahhoz egy emberben, hogy igazi férfinak tudjátok tekinteni? Mi az, ami férfiatlanná tesz valakit? Szerintetek lehet egy meleg férfias? És lehet egy hetro férfiatlan?
2011. dec. 9. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így 25 felett, már maga az a tény, hogy soha nem volt barátnőm, elég, hogy hülyén érezzem magam, ha valaki férfinek nevez.
2011. dec. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
nah a búza soha nem lehet férfi, hiszen pont az hiányzik melőle ami a férfit férfivá teszi. A nő.
2011. dec. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem attól férfi a férfi, ha ki tud állni magárt, az elveiért, és másokért is. Tud döntéseket hozni, és tudja hozzájuk tartani magát. Emelt fővel ismeri be ha tévedett.

Ha az illető sportos, erős, normál méretű, arányos alkatú, az sokat segít, de nem ez a lényeg.

Amit a nadrágjában hord, az meg csak az ágyban számít.


Láttam olyan meleget, aki külsőre és belsőre is határozott, férfias egyéniség volt, és láttam férfiatlan,

anyámasszony katonája heterót is.


Szerintem az identitás egy dolog, a férfiasság egy másik.


Vélemények?

2011. dec. 9. 11:17
 4/8 zkriszti3 ***** válasza:
100%

Szerintem egy férfi legyen jó apa akkor is ha elvált. Tehát ne sértegesse a volt feleségét a gyerekek előtt.

-Segítse a felesését ,legyen neki támasza.

-Ha szeret főzni tegye , de egy égőt is tudjon kicserélni.

- A férfi fogadja el felesége megváltozott testét, életét, hiszen a gyermekvállaláshoz 2 ember kell.

2011. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ismerek olyat, aki jó apa, de nem minden tekintetben férfias.

A kaját hülyeség volt idehozni, a szakácsok is férfiak többnyire

A férj meg annyira társa a nőnek, mint fordítva, kivéva ha beteg az ember pszihésen.

És inkább döntést hozni tudjon egy ember mint körtén csavarni.

2011. dec. 9. 12:49
 6/8 zkriszti3 ***** válasza:
100%

4-es vagyok ,ez mind a döntéshozásról szól. Te viszont nem

lehetsz még férfi ez biztos. Csak akkor ha érted miről írok.

2011. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Többet értek belőle, mint a válaszomból látszik. De pont az én apám az, aki egyértelműen jó apa, szerintem jó férj is, de férfinak csak félve nevezném, pedig 100kg és régen súlyemelő is volt.
2011. dec. 9. 15:11
 8/8 mus musculus ***** válasza:
Férfi attól, hogy hímvessző + herék kombót hordoz a lába között. Férfias már mástól, de te nem erre voltál kíváncsi.
2012. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!