Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg? (lent a...

Hogyan oldjam meg? (lent a többi. )

Figyelt kérdés
Szeretném magam felmentetni testnevelésből.A tanárom egyszerűen egy diktátor,mert az ő sportkarrierje kettétört egy sérülés miatt. Elmondom az egész sztorit,kérlek,őszinte,segítő válaszokat írjatok,iszonyatosan fontos... Tavaly voltam 9.-es gimnazista,és ugye új tanárok-->új tesitanár....Hát már az első órán kiderült,hogy nem komplett,nálunk 90 perces a tesi (2x45 perc,a szünetet nem tartja meg).Nem is ez a lényeg...Az első fél órában széthajt minket,csak futunk állandóan,fél órán keresztül,aztán a maradék 60 perc has és hátizom erősítés,és nincs megállás,különben egyest ad,és üvöltözik velünk...Ez nem is lényeges,nem vagyok nyávogós,van egy kis túlsúlyom,de nem mérvadó,meg tudom csinálni a gyakorlatokat..3ast adott év végén,de nála ez jó....Na mindegy.....a 9.osztályt túléltük ilyen szempontból.Aztán jött a 10.,a volt ofőmet elküldték nyugdíjba,és megkaptuk helyette őt..Hát mikor megtudtam kb elsírtam magam...De álljunk hozzá pozitívan,biztos jó lesz,hiszen emberileg nincs vele problémám,egy viszonylag rendes nő,csak elég szigorú....Jött az első tesi,aztán úszás..tesi úszás,tesi úszás....Szeptember végén osztálykirándulásra mentünk,ahol 25 km-ert másztunk a hegyekben,és még 2db 5-öst is kaptam,amiért pluszba megmásztam 1-2 dolgot. Ez tök jó is volt.Szóval,van két ötösöm....Aztán megint sulis élet,tesi,úszás,tesi,úszás..És volt hogy hiányoztam,de mindig volt rá igazolásom,orvosi,vagy főtárgy tanári..Ma bementem,és közölte velem,hogy megbuktat tesiből,mert nem érdekli hogy van két 5ösöm,és hogy igazoltak a hiányzásaim,attól még nem voltam ott a tesi órán...Én erre kb elsírtam magam,baromi ideges lettem....Arra gondoltam,hogy járni fogok heti 3 edzésre,és most jön a kérdésem: Hogyan lehet megoldani,hogy kivegyenek a sulis tesiről????? Akár az is jó,ha a heti 3 edzést be tudom vele helyettesíteni,bármi,csak ne kelljen már ezzel a nővel nekem harcolni,mert nem akarok az ofőmmel emiatt veszekedni állandóan...Csúnyán beszél velünk,üvölt..Elegem van ebből..:( Kérlek segítsetek.. 17/L
2011. dec. 9. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
beszélj az igazgatónak erről a tanárról, nem teheti ezt meg egyik diákkal sem, és nem te leszel/voltál az egyetlen ez tuti.
2011. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hama8 ***** válasza:
Én is az igazgatót javaslom ez nem tanítás ez kínzás
2011. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugy tusom lehet helyettesiteni. Bar azota.le is diplomaztal:)
2021. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!