Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapestiek. Miért olyan...

Budapestiek. Miért olyan hírhedt a 8ker?

Figyelt kérdés
nem azért de itt is vannak kemény csávók, és úgy gondolom hogy vidéken jobban meg vagyunk edződve, mert itt több az utcai bunyó, és nem is vagyunk olyan kis cingár gyerekek...szóval szerintem mi keményebbek vagyunk :D szerintetek?
2011. dec. 9. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez így van. bpen nem szeretnek az emberek leállni bunyózni egy tucat roma fiatalemberrel miközben mennek az utcán. ellentétben akkor veled. neked viszont gratulálok anyukád biztos büszke rád.
2011. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát igen, itt tömve vagyunk cigányokkal. am de ha egyszer beszólnak akkor adunk nekik. amugy nem szoktunk bunyózni csak néhány szemét néha be szokott szólni
2011. dec. 9. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:
egyik haveromat fényes nappal koradélután leütötték és teljesen kipakolták a zsebeit,kb ilyesmik nem történnek a faludba,és nehogy elhidd azt amit leirsz,annyira keményparasztcsávók vagytok akkor menjetek végig mondjuk éjszaka,és meglátod mi a helyzet.
2011. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
no meg robbantásos merényletet se láttam még faluban,és fegyveres leszámolást sem,de nyilván ti keményebbek vagytok ezeknél az embereknél
2011. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nem számít falunak, csak pesthez képest. debrecen mellett van 20km-re egy mezőváros. a leütés és kipakolás itt is megvan, ööö itt volt már olyan is hogy az általánosba ahol jártam ott egy gyereket ugy megvert egy másik hogy az ott összeesett...na most ez a gyerek már elballagott, és bandába jár, el tudjátok képzelni a többit...am nem akarlak hergelni titeket, csak megkérdeztem és ha már leírom, akkor őszintén
2011. dec. 9. 21:41
 6/10 A kérdező kommentje:
most ugy ahogy utánanéztem, gondolom azért mert ott vannak begyűlve a cigók...komoly, általában vidéken szoktak lenni mert ott nem kell dolgozni...át itt az én utcámat egy utca választja el egy cigóteleptől...és a városban nem az egyetlen telep.
2011. dec. 9. 21:48
 7/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlen csak a 8ker de főleg az és annak is bizonyos részei bp hirhedt részei. nem csak azért mert sok a csóró ember, a cigány, az arab stb nem verekedések vannak hanem inkább "a magyar alvilág" ügyködik nagyban. ha idegenként bemegy vki nyilván üres zsebekkel távozik, de vidéken nincs annyi "üzletember" mint itt
2011. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát uzsora és fenyegetések...de télleg nincs
2011. dec. 9. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:
hát itt eléggé megvannak szervezve a dolgok ilyen téren. kerületben leosztották kik honnan szednek védelmit, nagyobb dílerek és elosztóik is behálóznak mindent, rendörök megvétele stb ezt hosszan tudnám fejtegetni :D
2011. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod egyes helyeken jóval több c-típusú állampolgár él :)

Illetve ez sajnos így van.Valami vírust kéne kifejleszteni!

A 8ker azért gázabb mert ott könnyebben eltünnek mint vidéken és ilyenkor a késeléstől kezdve bármi előfordulhat csak tudod a híradóba sem mondanak be minden hírt.És 8 kerületben nem csak pigmentorintáltak vannak hanem hitvány kutya ferde szeműek is!

Szóval mindenütt vannak problémák,lehet hogy te keménynek érzed magad!Hát Te még nem voltál bizonyos helyeken! :) Semmi baj,szükség van az ilyen emberekre mint Te!

Üdv!

2011. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!