Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségivel munkalehetőség?...

Érettségivel munkalehetőség? HELP!

Figyelt kérdés

Érettségivel hol tudnék munkát találni Kecskeméten, Kiskunfélegyházán vagy Szolnokon? Levelezős egyetemista vagyok és jól jönne egy stabil munka...Gyári meló is jól jönne,de nem tudom,hol keressem. Neten eddig szinte csak szakmához kötöttet vagy sokéves tapasztalatos melókat láttam :( nagyon fontos lenne találnom.

Ötletek?


2011. dec. 10. 12:45
 1/9 anonim válasza:

Dunaújváros,Hankook.

Kecskemét,Mercedes.

Reflexből így ezek ugrottak be.

2011. dec. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát,ez kényes kérdés.Nehéz de te is tudod,gondolom protekciós lehetőséggel már éltél.
2011. dec. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mercede-nél vagy nappalis diáknak kellene lennem,vagy szakiskolás végzettség/egyetemi/fősulis vagy nyelvtudás(német). Nekemvaló nincs :( Esetleg még környezetvédelmi területen tudnék valahol elhelyezkedni (hulladékgazdálkodó végzettségem van még)

Ötletek?HELP!

2011. dec. 12. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Érettségid van a hulladékgazdálkodóhoz? Vagy nyelv valami? Hány éves vagy?
2011. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja! hülye vagyok. Van látom.
2011. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legtöbbször csak odaírják, hogy tapasztalat kell. Küld el nyugodtan az önéletrajzod.


Nézz körbe a profession.hu oldalon. Nem tudom, hogy fiú vagy vagy lány.

Pl. itt van: [link]


Felszolgáló, pultos: [link] - bár nem írtad, hogy milyen sulid van, mármint hol szerezted az érettségit.

Karbantartó: [link]


De nem tudom. Esetleg taxisnak vagy ilyesmi lehet hogy találnál ott állást. Vagy egy étterembe. Néha nem is hirdetik az állást, csak személyesen körbe kell járni. Én is úgy csináltam mikor vidéken éltem. Mentem az önéletrajzommal.


De nézz körbe más helyen is.

2011. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Egyébként 21/L

2011. dec. 29. 20:59
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindenhol:

legalább x nyelvvizsga,

x végzettség,sima gimi sehova se jó?!

2011. dec. 29. 22:20
 9/9 anonim válasza:
Első vagyok; a sima érettségi erősen seggtörlős kategória. Mindenkinek van szinte. Csinálhatod azt,mint a vidékiek nagyrésze - beállsz anyuhoz /apuhoz vagy valami munkára ahol 8 helyett 12-t dolgozol(a bónuszt természetesen ingyen:)),vagy felköltözöl BP-re. Remélem azért ,mire ezt írom megcáfolsz valamivel és sikerült találni :)
2012. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!