Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért tudnák rocker...

Mennyiért tudnák rocker cuccokat venni?

Figyelt kérdés
gondolok itt pld:karkötő,gatya meg ilyenek

2011. dec. 11. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nincs olyan szó, hogy tudnák.=> TUDNÉK

2. Nincs olyan, hogy rocker cucc.


Nyilván mindenhol más az ára a ruháknak. Tudnék boltokat ajánlani, de azt sem tudom,hogy mi a stílusod. Van egyáltalán stílusod? Nem mellesleg a rocker, mint olyan nem ruhadarabokra, hanem szemléletre, zenére, gondolkodásra mondható. Felesleges külsőségek...

Hány éves vagy?


*B.a

2011. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
karkötőt pontosan 1200 forintért nadrágot pedig 6300 forintért, ami drágább vagy olcsóbb az nem rocker cucc!!! :S sajnos sokan vesznek 1000forint körül karkötőt és próbálják beadni hogy rockerek,hát nem ők nem azok, csak 1200 forintos karkötővel lehetsz rocker!
2011. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

XD

[link]

[link]

Ezek ;D

2012. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 k.lau13 ***** válasza:

aki ilyet kérdez, az hagyja a fenébe, divatrocker ne legyél!!


nemnem, neked nem kell "rocker cuccokat" venni(ami amúgy sem egy létező fogalom), a-a, divatrockerből, a rock zene és életérzés szégyeneiből már van elég.


Na, de hogy ne legyek ennyire kö.csög: nyugi, ha tényleg rocker vagy, erre előbb-utóbb magadtól is rá fogsz jönni. De nehogy nekem leutánozd a Paramore énekesnőjét vagy valami ilyesmit! nyugiiii.... komolyan mondom, előbb-utóbb rá fogsz jönni magadtól is, mennyire hülyeség ilyet kérdezni.


Na, szóval ezzel csak ennyit szerettem volna elmondani:


- a rock nem öltözködés kérdése, ilyesmitől nem függ, ha ezzel nem értesz egyet, olyan divatrocker vagy, hogy nem is érdemes ezt megkérdezni.

- a divatrockerek létezésének semmi értelme, megszégyenítik a már amúgy is egyre inkább lenézett stílust.

- már csak azért se legyél ilyen divatrocker, mert ezzel csak az emberek igazi rockerekről alkotott véleményét viszed mélyebbre. Szerinted kinek köszönhetjük, hogy a legtöbben csak "büdös alkoholistáknak" tartanak minket?(már bocs a kifejezésért, de ezt használják a legtöbbször).

- A rock egy gondolkodásmód, életérzés, és zenei stílus.


- VEGYÉL ELŐ EGY NYELVTAN KÖNYVET, KÉRLEK!! tudnák szó nem létezik, csak tudnék.


- A válaszomat kérlek, ne kötözködésnek vedd, csak olyasminek, amit minden divatrocker megkap egyszer életében, abban a reményben, hogy normális rocker lesz belőlük.

- és bocsi, nem mondom meg, mit csinálj, a te döntésed, de hát komolyan, egy ilyen kérdéstől az ember a fejét fogja, na :D


-(ez már a többieknek szól) nem, nem vagyok teljesen hülye, csak igyekeztem kicsit viccesre venni, ami nem sikerült, de mindegy :DD


előre is bocs a kérdezőtől :DD


üdvözlet, szép napot, lau voltam :D

2012. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!