Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Syasztok! 12 évesen nem korai...

Syasztok! 12 évesen nem korai elkezdeni az intim területeken a borotválást? 12/l

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Még később sem okos dolog. Nagyon sok betegséget kaphatsz el miatta. Kérdezz meg bőr és nőgyógyászokat!
2011. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne borotváld még...
2011. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felesleges. Feltételezem, hogy nincs barátod, vagy ha van, akkor azért az sem normális 12 évesen, a nemi élet meg főleg nem, pedig max azért szedném le, hogy ne a szőröset... Ráérsz még, ha nagyon hosszú, vághatsz a hosszából, de felesleges. Én 16 L vagyok, kb háromszor ha leszedtem, de nagyon rossz. Oké, leborotválod, nekem az összes szőrtüsző begyullad, és kis pattanásfélék lesznek szinte az összesen, aztán ahogy elkezd nőni, ha fel vagyok öltözve, nagyon viszket, ami azért elég kellemetlen, hogy az utcán nem állhatok neki vakarászni... Arról nem is beszélve, hogy egyre erősebb lesz, és egyre nagyobb területen kezd nőni, ahogy mindig leszeded a szélénél is, akkor nő mellette is utána... Volt ismerősöm, aki elég korán kezdte, mára már majdnem combközépig szőrösödik, pedig nem sötét semmilyen szőrzete, és nem is sok. A borotva amúgy sem jó, nem mondom, hogy ess neki gyantával de minél tovább húzod, annál jobb. Hogy láss rá egy példát, nevelőanyukám borotválta a hónalját fiatal kora óta, mára nem csak kis hónaljkutyája van kis helyen, hanem tökre elhúzódott tök magasan a kezén... Szóval ráérsz még tényleg, csak jól járhatsz, ha nem szeded le.:)
2011. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ÁÁááá, neee. Ne, jó úgy ahogy van. Biztos szép. Majd ráérsz még vele később ((:)
2011. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha neked úgy jó akkor borotváld le úgy is azt fogod csinálni amit magadnak tetszeni fog meg higéniai okokból is job
2011. dec. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem,akkor borotválod amikor jónak látod 13L
2012. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit az elozoek is irtak, hogy mi lehet ha borotvalod azzal egyetertek. En csak ott borotvalom ahol kilatszana a bugyibol. (ha strandra mennenk meg hogy a tesioltozoben ne lassak masok) 15/L
2012. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!