Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék könyvet írni, de...

Szeretnék könyvet írni, de nem tudom miről szóljon. Adjatok légyszi minnél több ötletet!?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 14:23
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ha nincs ötleted, ne akarj írni.
2011. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Miért akarsz írni, ha nincs ötleted?
2011. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tavaly a vámpírok voltak divatosak, szerintem írj a vérfarkasokról.Vagy keress rá a novella pályázatokra , ilyeneken általában adottak a témák.
2011. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj egy szép-gazdag-boldog-békés új világról.
2011. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Istenem... Az ilyen kérdésektől frászt kapok. Ha könyvet akarsz írni, akkor az első dolog az, hogy kitalálj valamit. Törd a fejed, ne már mi mondjuk meg neked, miről írjál. Ne írjuk meg már helyetted is? És ne úgy akarj már könyvet írni, hogy egyik napról a másikara kitalálod, hogy na, én márpedig akkor is írok egyet. Egy komplett cselekményvázlatot kell kitalálni, és nagyon sok munkát kell bele feketetni... Többet mint hinnéd.
2011. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Előző vagyok

Valamit kifelejtettem: helyesírás. Az sem ártana. Tudom, ezt, amikor kiírtad, nem épp arra figyeltél, de azért mégis felhozom rá a figyelmed.

Lemaradt néhány vessző is. (Pontosabban egy xD)

minnél - helyesen: minél

Légyszi szó sem létezik, maximum a légy szíves. :)

2011. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most őszintén! Nem tudod, mit írjál, minek akarsz írni? Mert menő? Na, ez gáz. De írhatnál arról, hogy miért nem tudsz helyesen írni!
2012. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!