Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit vennétek egy olyan...

Ti mit vennétek egy olyan embernek karácsonyra, akinek bármit veszel nem használja?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Parfümtől kezdve a telefontokon át az óráig semmit. Próbálkoztam kozmetikumokkal is, az sem vált be. Hozzáteszem nem én választottam rosszul, mindig aktuális ünnepre (szülinap, névnap. Stb) mindig megérdeklődtem mit szeretne, megkaptam az infót, megvettem. Kb 2hétig mutatólagosan ott van az asztalon, aztán eltünik, és tudom nem használja.Illene vennem vmit,mert én is kapok,és mindenkinek egyformán szeretnék venni,mert sértődés lenne.Nagyon sajnálom a pénzt kiadni így,hogy tudom feleslegesen töröm a fejem,költöm a pénzt ,és megy a suttba...Közeli családtag 40körüli nő.Nektek is van a családotokban ikyen ember?!Minden normális válaszért megy a zöld kéz.

2011. dec. 12. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy üveg italt.
2011. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leírtam,h mindenkinek egyforma árkategóriába szeretnék vásárolni,egy üveg ital Nagyon kevés a többiek ajándékához képest.
2011. dec. 12. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Italt is lehet venni bármely árkategóriába.
2011. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ajándékutalvány. Vásárlási utalvány.

Egy különleges borítékban átadva. Ma már annyiféle szépséges képeslapot lehet kapni. Zenélőt,stb.

2011. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jah ajándékutalvány lenne a legjobb ötlet.

lehet venni akár egész plázára szólót is mint a westend.


vagy valami élményizét: masszázs, wellness mittomén.


és igen, piából is lehet drágát venni.


am passz h ha megkérdezed h mit akar miért nem használja, nem lehet h csak te nem látod, mert nem találkoztok minden nap?


én se parfümözöm otthonra magam, meg nem sminkelem és mégis elfogy valahogy a parfüm meg a smink is... holott a közeli rokonok azt hiszik nem használom. jah és arany ékszereket se veszek fel minden napra...

2011. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom nem használja pl telefontokot akart,fehér színben,megvettem neki...ott állt az asztalon becsomagolva kb 2 hétig aztán eltünt.Eközben vett magának telefontokot,és azt használja.Azt vettem meg amit kinézett.Vettem parfümöt,titokba figyeltem a szekrényét....3 évig ott állt a szekrényébe becsomagolva az a parfüm amit szeretett vna megkapni....eközben vett magának parfümöt,és azt használja....Szóval ez a probléma....
2011. dec. 13. 11:29
 7/8 anonim válasza:
mi lenne ha nem vennél neki semmit ? megsértődne ? most viccen kívül egy olyan embernek akinek nem tetszik semmi, mit lehet ajándékozni ? lehet h megdöbbenne és a következő alkalommal már értékelné az ajándékodat és a bele tett energiádat!
2011. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megsértődne...mert rajta kívül mindenkit megajándékoznék,ő meg csak lesne.Amúgy nagyon bosszantó ez a felesleges pénzkidobás..De mindenesetre elkerülhetetlen a vásárlás,úgy tünik,pláne ,hogy én is kapok tőlük ajándékot.
2011. dec. 13. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!