Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedveseim! Kezdő vagyok, van...

Kedveseim! Kezdő vagyok, van egy kanon multifunkcios készülékem. Szeretnék szkennelni, s egy ilyen dokumentumot valakinek email-ban elküldeni. Tudná-e valamelyőtök elemi iskolás szinten, lépésről lépésre, hogy ezt hogy oldhatom meg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden készülék más és más,ma már minden készüléknek saját menürendszere van,pláne a multifunkciós készülékeknek,azokra ez különösen igaz.Ja és minden egyes márkának és típusnak más a menüje,menürendszere,szóval szerintem mi ebben nem fogunk tudni segíteni-legalábbis úgy nem,hogy most azt a sárga gombot nyomd meg,aminek a tetején 3 vonal felett van egy zöld háromszög-tehát szó szerint biztos nem fogunk tudni segíteni- legalábbis típusszám nélkül szinte biztos,hogy nem.
2011. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondasz típusszámot?

Canon,addig oké,azonbelül?

2011. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
CANON MP 250 KÉSZÜLÉKRŐL VAN SZÓ
2011. dec. 14. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt van a használati kézikönyve,ha így neked jobban tetszik,útmutatója,spanyolul és angolul.

2011. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!