Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lopjam ki a nem kívánat...

Hogyan lopjam ki a nem kívánatos levelet a postaládánkból?

Figyelt kérdés
Holnap jön meg a bukásértesítő amit nem szerentém ha megnéznének.nincs postaláda kulcsom úgyhogy valami jó módszer kellene amivel ki tudom venni.felfeszíteni nem akarom!!!!
2011. dec. 14. 15:42
 1/3 Stella90 ***** válasza:
mit gondolsz nem fogják megtudni a szüleid előbb vagy utóbb??? szerintem jobb, ha tőled tudják meg...ha később és mástól tudják meg, nagyobb bajod lehet belőle otthon...azt ajánlom, ha már voltál olyan okos, hogy megbuktál, legyen annyi bátorságod, hogy elmondod a szüleidnek...
2011. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nembuktam meg!:D

és nem is fogok:D

ez csak egy értesítő az osztályfőnöktől:D

félév vége még messze van:D

2011. dec. 14. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:

az én féri kezem is belefér a felső nyíláson a postaládába.

úgy kotrom ki a leveleimet, mert az előző bérlő elhagyta az egyetlen kulcsot

ha gondolod használj valami csipeszt. vagy hosszabb vékonyabb valamit - cerutáz például amivel feljebb emeled a levelet, úgy könnyebb mefogni.

vagy figyeld mikor jön a postás és kérd el tőle a leveleiteket.

2020. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!