Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dr. House, mint példakép: mit...

Dr. House, mint példakép: mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is olyan bunkó akarsz lenni?
2011. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces. :D
2011. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is felvetettem már magamban.

Igen, van egy bunkó stílusa, de lényegében csak jót akar. Persze, az emberek felháborodnak, kiakadnak rajta, mikor úgy viselkedik velük, ahogy, ami érthető is. Fura a stílusa, elég nyers.


Az, hogy objektíven kezeli a dolgokat, nem rossz dolog, elveti az érzelmi alapokat, így az nem befolyásolja a döntéseit.


Mint példakép? Bizonyos mértékben el tudom képzelni annak, leszámítva a bunkó viselkedését. Alapjában véve House karaktere pozitív számomra, viszont vannak ellenszenves tulajdonságai is.


Egyik volt osztálytársam volt ilyen, alapjában véve is bunkó volt, ráadásul House volt a kedvenc karaktere, és azt hiszem komoly hatással volt rá, még járó botot is hozott be egyszer a suliba és azzal mászkált a folyosón.


Viszont én személy szerint a bunkó stílusával nem foglalkoztam, és alapjában véve egy nagyon jó ember.


Egy House-féle ember nem biztos, hogy annyira szerethető lenne a valóságban, orvosnak tényleg jó, pont azért, mert nem érzelmi alapon dönt. House-nak ez egyben egy komoly erőssége és gyengéje is.

2012. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!