Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai csomagküldés! Hogy kell?

Postai csomagküldés! Hogy kell?

Figyelt kérdés
El szeretnék küldeni egy pici kis ajándékot egy másik városba, de országon belül. Viszont nem tudom, hogy ez hogy működik. Szerzek egy kis dobozt, beleteszem, és úgy, azt a dobozt megcímzem? vagy postán kell venni dobozt? vagy hogy van ez? És kb mennyibe kerül?
2011. dec. 15. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresel egy akkora dobozt,amibe belefér a tárgy. Ez lehet cipős doboz,gyufásdoboz stb. Szürke selyempapírba becsomagolod,és megcímzed úgy,mit egy borítékot. Elviszed a postára,ott lemérik neked,a csomag súlyától függ mennyit kell fizetned. Sajnos árat nem tudok neked mondani,de szerintem ha pici az ajándék olyan 500-1500 ft ig lehet. Ez tényleg csak durva becslés,mert sajnos nem tudom. :( Remélem azért tudtam valamicskét segíteni.
2011. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!