Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anonim belföldi postai csomagk...

Anonim belföldi postai csomagküldés utánvétellel?

Figyelt kérdés
Hali az lenne a kérdésem hogy lehetséges e az hogy feladnék egy csomagot postán (kb 3 gramm úgyhogy borítékként adnám fel) utánvétellel vagyis annak kell majd fizetni aki átveszi és késöbb küldenék nekem a pénzt amit fizetett érte, viszont ezt úgy kéne megoldani hogy ne tudjon rólla hogy ki küldte el neki a csomagot! Van ilyen megoldás postán? Ha nincs akkor esetleg meg lehet oldani hogy a csomag borítékjára feladónak mondjuk mást írok nem a saját címem (mondjuk egy kamu címet és nevet) viszont a pénzt amit kifizet nekem utalnák? Arra gondolok hogy mondjuk a postán amikor feladom a csomagot akkor az én nevemet jelölöm meg a pénz címzettjének viszont feladónak meg valaki mást, lehet hogy nincs ilyen csak próbálok filózni hogy hogyan lehet megoldani ezt ha a postán alapból nem lenne olyan opció hogy csomagküldés utánvétellel de úgy hogy ne tudjon rólla hogy ki adta fel a csomagot és kinek kell fizetnie érte... Ha esetleg van tapasztalatotok hasonló dologról vagy pontosan erről írjátok meg, azért kérdezem ezt itt meg mert nállunk a postán olyan bunkók az ott dolgozók hogy ott lehetetlen információhoz jutni ezügyben :) van ilyen... sajnos... alapból lekezelő fintorgás bunkózás minden ok és előzmény nélkül így bánnak az emberrel, azért köszönöt hogy ilyen kiszolgálás és iylen embereket alkalmaznak
2011. febr. 26. 22:48
 1/1 anonim válasza:

Én is ezen filozok, igy találtam rá a kérdésedre...

Sztem ha esetleg nem lenne megoldhato, akkor postafiok nyitása a postán...Akkor a postafiok cimét kell a boritékra irni...

Ha esetleg időközben megtudtál vmit, kérlek válaszolj. Köszi :)

2012. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!