Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetne felelősségre...

Hogy lehetne felelősségre vonni egy buszsofőrt, vagy legalább megtudni a nevét?

Figyelt kérdés
Mert egyelőre csak annyit tudok róla, hogy egy sz@r alak, aki arra maszturbál, hogy nem bír egy buszt időben odanavigálni egy buszmegállóhoz, inkább percekkel előbb elhúz.
2011. dec. 16. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Akkor menj oda hamarabb
2011. dec. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Japán vagy?

Tudod mindenki úgy megy a buszokhoz hogy elöbb megy oda.Még Én is direkt elöbb megyek a vonathoz,mert ha pontosan mennék előfordulhat az is hogy elöbb jön és akkor vagy futás vagy nem érem el.

Tudod normális emberek nem az utcsó pillanatban mennek ki a buszmegállóba ha valahova időbe mennek!

Szokj hozzá hogy a buszok néha késnek néha elöbb jönnek!Ez ellen nem tehetsz semmit,a sofőr sem tehet róla hogy mikor milyen a forgalom,ergó neked kell elöbb kimenned a buszhoz!

2011. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Idióta kérdező
2012. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tisztelt Első Válaszoló!


Hasznos számodra ez a válasz?

Ez a kérdés áll a hozzászólása alatti sorban. A tettem, miszerint lepontoztam önt, csak a véleményemet tükrözi(ön nem válaszolt a kérdésemre - számomra semmi haszna nem volt hát az üzenetének). A második válaszoló vette a fáradságot, és írt pár értelmes mondatot - amire én nem voltam képes abban a felfokozott érzelmi állapotban, amit az okozott, hogy elmulasztottam egy fontos találkát a fenti hiba miatt. Sajnálom, ha megsértettem önt, tényleg nem állt szándékomban semmiféle offenzív manőver ön ellen. Békevágyam jeléül nem értékeltem az utolsó hozzászólását, remélem, ez bizonyítja jó szándékomat.

2012. jan. 14. 23:13
 5/5 anonim válasza:

Amennyiben létezik menetrend, akkor azt be kell tartani!

Lehet késni, de korábban elindulni nem!

Az illetékes autóbusz cégnél tennék bejelentést. Javaslom a bejelentés megfogalmazását másra kéne bízni, mert ebben a formában csak ilyen barom válaszokat kapsz, mint eddig.

(Azért nem másodpercre kiszámolva kell útitervet csinálni.)

2013. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!