Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mit jelent: Az optimisták...

Ez mit jelent: Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
ez engem is érdekelne.
2011. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
azt jelenti, hogy az optimista ember a jövőbe tekint mivel az angol az egyik világnyelv, a pesszimista ember inkább hébert tanul, mert...... (fogalmam sincs, a realista ember pedig lőni, mert avval többre mész, egy háborúban is. Ami közeleg...
2011. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 jó, de a szuper-hyper realista-optipisták befekszenek az árokba, azonnal meghalni.
2011. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt eddig csak olyanoktól hallottam, akiknek erős a nemzeti kötődése, és olyan tartalommal, hogy az optimisták megtanulnak egy világnyelvet amit használni tudnak pl. munkában, a pesszimisták azt gondolják hogy Magyarország lesz az új Izrael, a realisták pedig azon vannak, hogy akár fegyveresen is visszaszerezzék az ország irányítását.
2011. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2011. dec. 16. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy tréfás mondás volt a hidegháború idejéből, és úgy szólt, hogy az optimisták angolul tanulnak (remélik, hogy bejönnek az amerikaiak), a pesszimisták kínaiul (jönnek a sárgák), a realisták pedig lőni.


A kínai kicserélése héberre érthetetlenné teszi a mondatot, modern bitnáci találmány, hülyén hangzik.

2011. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!