Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letudnád fordítani magyarról-a...

Letudnád fordítani magyarról-angolra SŰRGÖS?

Figyelt kérdés
Ezt kéne: A "gyerek" ide adta a felhasználóját és a jelszavát arról én nem tehetek hogy "idegen embernek" oda adja. Ezt saját felelőtlensége semmi közöm hozzá.És ahogy mar fél éve írtam igazságtalan a büntetés.
2011. dec. 17. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, jó lesz-e, de Google fordíts változat így néz ki:


A "child" here was a user and password that I can not do that "foreign man" gives forth. It added nothing to do with their own irresponsibility. And as I have a half years ago I wrote an unfair punishment.

2011. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Google fordító még mindig nincs képben a magyar nyelvvel.
2011. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

the "child gave me his nickname and his password, but its not my fault that he gives them for a "stranger". its his own irresponsiblity, its none of my business. and as i have written for a half year ago, the punishment is unfair.


nem szó szerinti, de a lényeg ugyanaz :)

2011. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
előző vagyok, a child után lemaradt egy " bocsi:D
2011. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!