Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megoldható lenne az, hogy a...

Megoldható lenne az, hogy a hasznos válaszok százaléka mellett a megválaszolt kérdések száma is megjelenjen?

Figyelt kérdés

Csak azért teszem fel ezt a kérdést, mert cseppet sem mindegy, hogy egy válaszoló 10 válaszból 80%-os, vagy 1000 válaszból 75%-os... Mert szerintem igenis SZEMPONT egy százalékos közlésformánál, hogy minek is vesszük az x százalékát. Számomra sokkal hitelesebb az a személy, aki adott már 6-700 jó választ, mint az aki 97%-os, mert adott pártíz választ.

Van bármiféle technikai akadálya, hogy megjelenjen az összes megválaszolt kérdés száma?


2009. máj. 18. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nincs akadálya. Nem tudom úgy elképzelni a %-ot, hogy ne legyen hozzá tárolva a válaszok darabszáma is. Viszont akkor elvileg következtetni lehetne a felhasználóra, ami meg sértheti az anonimitás elvét az oldalon.
2009. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó ötlet lenne! Föleg hogy a legtöbb 90 és 80 közötti ember azért van ebben a tartományban mert egyesek roszkedvböl lepontoznak vagy a kérdést akarják ezzel minősíteni, vagy csak nem tudnak külömbséget tenni aközött hogy a saját VÉLEMÉNYÜK mellett más véleménye is lehet HASZNOS. Ez amolyan kompenzálás lenne.


Az anonimitás meg egy dolog, attol hogy tudja mi a felhasználónevem még edes keveset tud arrol hogy valójában kivagyok. Végső esetben kategorizálni is lehetne, hogy 0-100 válasz 100-200 válasz 300+ válasz

Ebbe a tartományba rengeteg ember esik és hagyna elég névtelenséget.

2009. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ezt el is lehet érni itt?Vagyis hogy az kilegyen írva? Mert amúgy ez tényleg jó ötlet!
2009. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Evvel csak az lenne a gond h az összegnek mindig át kéne íródnia amikor új választ ad a komentelő egy kérdésre!hisz ha az egyik órában 200.választ írom egy kérdésre akkor a következő órákban lehet 50-nel tovább leszek! Vagy az adott pillanatbeli összeget jelenítené meg a net? melyik számítana inkább? 19:01es
2009. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lenne gond, ha ez az adat is napi egyszer frissülne, esténként, amikor minden mást is lefrissítenek. Azért nagyságrendileg lehet látni, hogy mégis mennyiből áll úgy ahogy áll az adott válaszoló.
2009. máj. 19. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!