Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (bőv. Lent)

Most mit csináljak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Na szóval rendeltem egy 61x91 cm méretű posztert az interneten.2 800 FT-ért kb.

Az anyukámnak mondtam aki kiabált velem és kérte,hogy mondjam vissz.De én nem akarom,de már nem is lehet.Azt mondta,hogy ő nem vesz át semmit sem és mindent én fogok kifizetni.A pénzel tisztában vagyok,hogy nekem kell kifizetni csak fú.Az apum ha megtudja majd kiabálni fog velem az biztos.bár az n nevemre rendeltem kb egy hét mire megkapom.Csak én nem biztos,hogy otthon leszek akkor.És márt igazából a pénzt is sajnálom rá mert + még karácsonyra is kell vásárolnom a szüleimnek.Nem tudom mit csináljak.Szerintetek? mi legyen a poszterrel?


2011. dec. 17. 18:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Ui:És még annyit elfelejtettem kérdezni,hogy ezt szerintetek postán keresztül fogom megkapni?
2011. dec. 17. 18:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát akár futárra is jöhet de sztem inkább póstán, ha meg még nem fizetted ki simán nem veszed át, bár ez elég nagy szemétség az eladóval szemben mert akk ő elbukja a póstaköltséget.
2011. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!