Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted az normális dolog...

Szerinted az normális dolog hogyha egy fiú símogatja a (lányosan) a füle mögött a haját?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
az attól függ
2011. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen, én is szoktam ezt csinálni, pedig fiú vagyok. Közben lányosan mosolygok.
2011. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
régebben mikor hosszabb volt a hajam én csavargattam a fülem mögött.ez elég lányos volt....
2011. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

attól függ.

ha rövid haja van, az elég gáz...

ha hosszú, valószínűleg a szemébe hullik, azért csinálja.

2011. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a haját csavargatja, még nincs baj. Ha a női divat is érdekli, köpi a női cipőmárkákat, az azért már gyanúra ad okot. Bár szerintem, ha nem jársz ezzel a fiúval, akkor miért bánt az esetleges másféle nemi identitása? Engem az se zavarna. Tiszteletem mások vallását, hitét, faji és egyéb hovatartozását - ha nem tüntet vele, és nem akar téríteni mindenáron.
2011. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tipikus melegségre utalo jel.ha ugy is áll,hogy a bokáját szorosan egymás mellé rakja,és szokott hirtelen mozdulatokat a csipöjével végezni,akkor tuti.
2011. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!