Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az EFEM feromon parfümök...

Igennemdetalán kérdése:

Az EFEM feromon parfümök illata mennyire hasonlít az eredetire, vagy, ha van is eltérés attól jó illatuk van? Illetve, hogy mennyire tartós az illatuk? Elbüdösödik-e egy idő után, vagy a teljes illatot érezni lehet órák múlva is?

Figyelt kérdés
Jómagam nem hiszek a feromon hatásban, de mint parfümök nincsenek rossz árban, ezért gondolkozom a vásárláson.
2011. dec. 18. 12:00
 1/3 anonim válasza:
Teljesen jó az illata és baromi tartós. Buli után is érezni rajtam. Sokan mondják, hogy kellemes az illatom. A Hugo illatot választottam. Én nem csalódtam! Biztos rendelek még!
2011. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Honnan szoktátok rendelni? Én amúgy is nagy Vaterás vagyok,de most meg zavar hogy sehol máshol nem látok,csak ott. Régebben meg minden városban volt... Meg olvasom,hogy már ingyenesen lehet csatlakozni és 35% kedvezményt kapsz.De csatlakozni sem tudtam eddig.:) Mindegy a lényeg,hogy a legjobb árat keresném valahol és köszi ha tudtok segíteni!:)
2012. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nincs eltérés az illatban, a tartósságát nézve pedig még másnap is érezni.
2021. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!