Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaterán kell fizetni azért ha...

Vaterán kell fizetni azért ha hirdetést adok fel? Ha igen, milyen módon kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy át kell utalni ahhoz 100 ft-ot a vatera számlájára, hogy tudjak hirdetni, hanem azon kívül kell e fizetni ha hirdetek. Előre is köszönöm!
2011. dec. 18. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

banki átutalás,vagy csekkes befizetés!(a vatera számlájára)


ugyanúgy mint a 100ft-os dolgot!

2011. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de én már adtam fel hirdetést és a feladás előtt hirdetésenként kiírja, hogy 5 Ft. Úgyhogy ezt most nem értem... :s Feladok 2 hirdetést aztán utaljak el nekik 10 forintot??? Vagy küldenek csekket?
2011. dec. 18. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

e-mailen küldenek majd egy számlát!

de csak akkor ha a feltöltött terméket el is adtad!

2011. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sorjában:

A 100Ft a Te Vatera számládon van, az a Tied, azt a számlaszámod létezésének ellenőrzéseként kérték.

Számlát akkor is kapsz a feltöltési díjat fizetendő, ha nem adtad el a terméket.

Ha eladtad, akkor nem számítják fel, a jutalékuk lesz az ő jövedelmük.

2012. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!