Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért baj az másoknak ha én...

Miért baj az másoknak ha én csendes vagyok és visszahúzódó? állandóan piszkálnak ezért. Ettől olyan kirekesztettnek érzem magam.21/L

Figyelt kérdés
Tudni kell h tanfolyamra járok munkanélküli vagyok sajnos és a tanfolyamon 40 feletti nők vannak többségébe,és pár hete gyakorlaton is vagyunk és ők elvárják tőlem h én ugráljak mert h én fiatal vagyok...péntek óta szomorú vagyok meg sírok is... :( mit csináljak?
2011. dec. 18. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A 40-es banyák piszkálnak, mert csendes vagy? Ne is törődj velük.
2011. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ez a legbosszantóbb benne hogy ennyi eszük van negyvenakárhány évesen...
2011. dec. 18. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
De nehogy már ők határozzák meg a te kedvedet. Miattuk aztán igazán nem kellene sírnod.
2011. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mond meg nekik hogy emeljék fel a dagadt seggüket, vén trotty létükre nem fog ártani egy kis mozgás.

Szólj vissza keményen de azért poénosan.

2011. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó Te szegény!

Ne engedd, hogy a fejedre nőjenek! Csak az oktató utasításait kövesd. Ha valamelyik ugráltatni akar, hagyd figyelmen kívül. Ha pedig megjegyzi: miért nem csináltad meg amit kért, kérdezd meg tőle: Kolléganő, jól érzi magát? Oda fent nem fáj semmi? Minden rendben van? :) Vannak olyan emberek, akik saját mindennapos gondjaik miatt gondterheltek. Az első adandó alkalommal, levezessék a bennük felgyülemlő feszültséget pont a csendes embereken vezetik le, mert tudják nem fog visszaszólni. Nem beszélgetsz velük érthető, nem vagytok 1 korosztály. Nem szívesen, vagy nem rendelkezel még elég élettapasztalattal ahhoz, hogy bekapcsolódj a beszélgetésükbe.


24/F

2011. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!