Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdeztek már olyat tőletek,...

Kérdeztek már olyat tőletek, amitől azt hittétek, hogy ott helyben megnyílik alattatok a föld?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
őőő... igen. Mikor egy osztálytársam a sz@rt keverte, és rámküldte az anyját. Vagy mikor őszinte voltam egy barátomhoz a csajáról.
2009. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen. mikor a barátom megkérdezte, hogy lefeküdtem-e az egyik haverommal(nevén is nevezte, akire gondolt persze).
2009. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jújj...

Tőlem nemrég megkérdezte az új főnököm, hogy én vagyok-e anyukám férjének a felesége. Minden kipotyogott a kezemből.:D

2009. máj. 18. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elengedte a gumi a bugyingóm derekát idegenvezetés közben... lecsúszott és én átléptem rajta /ott hagytam/. Néhány lépéssel később egy agglegény boldogan hozta utánam ezzel a felkiáltással: " Ágika, nem maga vesztette el?"
2009. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
anyám egyszer megkérdezte, hogy tagja vagyok e valamilyen szektának, kicsit később pedig azt kérdezte, hogy tagja vagyok e valamilyen szélsőséges pártnak. Aki egy kicsit is ismer az tudja, hogy két dolog áll a legtávolabb tőlem, a vallás és a politika.
2009. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bugyis NAGYON JÓÓÓ :):):) ! Kellemetlen lehetett persze :) ! Nekem szerencsére nem jut eszembe ilyen dolog.
2009. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm mesélte a sztorit, h a kézilabdacsapatban aho ljátszott egyik csoporttársa edzés után az öltözőben üvöltötte jó hangosan, h k_rvára viszket a tökön b_zzeg. Egyszer csak egy hang a háta mögül:

-Nem gondolod, h gyakrabban kéne mosni?

A tornatanárnő volt.

2009. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, amikor nem mondtam el, hogy randizgatok valakivel és egyszer csak megkaptam azt a kérdést, hogy "Kivel találkozgatsz?"
2015. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!