Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám törölni a memóriám...

Hogy tudnám törölni a memóriámból?

Figyelt kérdés
Először is bunkó válaszolók kiméljenek. Arról lene szó h már olvastam arról hogy az embert ha valami trauma éri akkor átmenetei emlékezet kiesése lehet. Engem ért mostanába elég sok trauma(édesapám halála) El vagyok keseredve annyira hogy már az van fejembe hogy valamit tennem kell h legalább az ünnepekre valamilyen módon elveszítsem a memóriámat arról az időszakról. Valaki valamit?
2011. dec. 19. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is részvétem.

Szerintem ha lefoglalod magad valamivel amit szeretsz akkor már nem fogsz rá gondolni.Akár el mehetnél valahova barátokkal kirándulni.Tudom hogy nem hangzik jól de arról is hallottam hogy a munka is segíthet elfelejteni egy időre.Igazából szerintem az a fontos hogy ne legyél most egyedül mert ha egyedül vagy akkor hajlamos vagy elveszni a saját gondolataidban.Remélem jobban leszel ..: )

2011. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
retrográd amnéziám volt, hogy nekimentem fejjel egy fának:D
2011. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Boldog karácsonyt!
2011. dec. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!