Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel beégettem,...

Szerintetek ezzel beégettem, vagy csak egyszerűen kényes a srác? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Facebookon az egyik haverom kiírt valamit üzenőfalra és én komiba mindig odaírtam azt a szót a mondatából amiben volt helyesírási hibája!Egyre csak gyűltek a komik,de minden újabb komijában volt valami helyesírási hiba és azt újra és újra kijavítgattam!A végén már lett kb vagy 50 komi és már olyan ideges lett hogy földhöz vágta a saját telefonját!Aztán tiszta ideg lett és mondta h én nagyon beégettem hogy kijavítgattam a hibás szavait mert üzenőfalon ezt mindenki látta!Szóval bevágta a durcit hogy én hogy tehettem vele ilyet és hogy ő sosem volt velem szemét stb!Hiába mondtam neki hogy csak hülyéskedés ő halálosan megsértődött...
2011. dec. 20. 00:51
 1/8 anonim válasza:
Nem a te hibád, hogy annyira igénytelen, hogy nem figyel a helyesírására. Köszönje meg hogy kirántottad a tudatlanság sötét vermeiből és vegyen tőled nyelvtanleckéket. Amúgy mivel úgy reagálta le a dolgot ahogy lereagálta, valószínű hogy ez nem fog megtörténni, mivel ez azt sugallja hogy sötét a gyerek mint a bivaly hónalja, nem is foglalkoznék vele a jövőben ha ilyen alapszintű intelligenciával nem rendelkezik. :)
2011. dec. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:
71%
De azért a vesszőket kitenni te is elfelejtetted ;)
2011. dec. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vicces volt részedről.Én nem hiszem hogy zokon vettem volna,de majd elfelejti és túl lesz rajta.

:DD

2011. dec. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második: igen elfelejtettem kitenni a vesszőket,mert siettem :P de am kösz a válaszokat!
2011. dec. 20. 03:14
 5/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Kérdező: Bocsi, nem rád értettem:D (bár rád is igaz:D). Hanem az elsőre, aki eléggé lehordta:D
2011. dec. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jólvan,mert nem írtad h kire értetted :D
2011. dec. 20. 23:18
 7/8 anonim válasza:
45%
Advocatus Diaboli: nem felejtettem el kitenni :D csak akkor használok vesszőt ha a hanghordozás vagy a mondat jelentése megkívánja.
2011. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Oh, értem:)
2011. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!