Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kalandos nyár című sorozatba...

A kalandos nyár című sorozatban az első részben van egy jeanne aki menyasszony és a 2. évadban meg lesz egy jeanne (isabelle bouysee) ők most ugyanazok vagy más?

Figyelt kérdés
és hol lehet a sorozatot a neten nézni mármint főként online
2011. dec. 20. 13:26
 1/2 A kérdező kommentje:
de most ugye jeanne majd öszejön nicoval és később meg megjelenik helene és van egy olyan rész amikor elmegy de azt olvastam hogy az 5. évadban meg a végén mégis helenevel lesz nico és jeanne meg elhagyja a szigetet?
2011. dec. 20. 13:47
 2/2 A kérdező kommentje:
és valaki elmagyarázná hog hogyan is van ez az egész jeanne nico helene dolog mer olvastam róla de teljesen belezavarodtam mármint hogy helene megjelenik de közben senki nem tudja hogy ott van meg akkor most jeanne meg nico de közben helene is és h elmegy és azt olvastam vhol h a 4. évad az utcsó erre lett egy 5. ahol meg mégis helene és nico? és jeanne meg elmegy ???
2011. dec. 20. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!