Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kinder csokin, már kiskorom...

A kinder csokin, már kiskorom óta egy fiú látható. Hogy néz ki most vajon?

Figyelt kérdés
Itt egy kép, ha valaki nem emlékezne rá: [link]
2011. dec. 20. 13:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Amit a kérdező linkelt, az a mostani srác, akit az első válaszoló, az az eredeti, első srác.
2011. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 szamóca.. ***** válasza:

na jó hogy tanulás helyett a kindersrácot kutatom én is...

az első srác 76ban került rá, akinek a fotóját 88ban megretusálták, és ismét ő került rá.

ez után valóban lecserélték a csávót, kiment a divatból. én még valószínű őrá emlékezhetek, a második képre, mert öreg vagyok. a Kérdező által linkelt gyerek a legutolsó arca a kindernek.

2011. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 szamóca.. ***** válasza:
ez a faszi amúgy úgy néz ki mint david hasselhoff és egy robot keveréke
2011. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
szamoca: Megfogalmaztad, amire en csak kerestem a szavakat, dolok a rohogestol.:D Amugy nekem is tanulnom kellene...ejej..Amit nem ertek,hogyhogy kiment a divatbol? Igaz van kulonbseg koztuk, de azert furcsa, hogy a kinder nem egy teljesen mas gyereket keresett, mert meg mindig lehetett volna tovabb retusalni, vagy akarmi...Igy mi ertelme volt? Nem tul nagy a kulonbseg.
2011. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 szamóca.. ***** válasza:

hát ez marketing... először is, egy idő után felntűik az embereknek, és olcsó hatása van ha még negyven év múlva is ugyanaz a kölyök rajta:D meg nagyon nagy felhajtás forgott az új arc keresése körül is, ami szintén jó reklám.

meg aztán... ki akar a kölykének olyan csokit adni, amin egy negyvenes fószer van, aki ráadásul kis és michael nevelt gyermeke is lehetne akár:D

2011. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 szamóca.. ***** válasza:
kitt*
2011. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Erre en is gondoltam szamoca, de mivel sokan azt hiszik 1db gyerek van vegig, ezert az olcso hatas mar meg is van...Miert nem egy fekete haju gyereket kerestek? Mondjuk ertem,akkor meg mas a "kinder-erzes",vagy nem is tudom,de akkor is, igy nem sok ertelmet latom,de lehet csak en vagyok ily korlatolt. Szerintem az uj arc keresese kevesebb emberhez jutott el, es feltunobb lett volna,egy teljesen mas gyerek.
2011. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 szamóca.. ***** válasza:
igen de ha megnézed minden terméknek van egy arculata, és annál kell maradniuk. Nem tehettek be egy fekete hajú sötétbőrű kislányt, mert az túl elütött volna. a Kinder arculata a barna hajú bamba fejű irreálisan fehér kapafogú kiskölök, aki úgy vigyorog miint akit b.szni visznek.
2011. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Az arcok hasonlóságát illetően érthető a Ferrero szándéka, hogy északi típusú reklámarcot akartak, mert alapvetően a német és a nyugat-európai piacra termelnek, ahol idegennek hatna egy török vendégmunkás gyerekének arca.

Viszont ha rákerestek erre a témára, van néger kisgyerekes doboz is, talán az angol piacra szánhatták, ahol számottevő mennyiségű nem európai lakik, és fontos a píszíség.

2011. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 szamóca.. ***** válasza:
a négerkiscsákó csak ilyen limitált szériás cuccon volt, van egyébként kislányos termékük is. az olyan figyelemfelkeltésnek volt jó, külföldi országokban 1-2 hónapig futott, de egyébként mindenhol ez a srác van úgytudom
2011. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!